خدمات سرویس

تعمیرات انواع ماشین لباسشویی در محل شما با ضمانتنامه کتبی

 تعمیرات برندهای خارجی و داخلی

تلفن دفتر مرکزی۱۰خط ویژه   77508439(021)

شمال تهران   26312642(021)
غرب تهران    44691735(021)
شرق تهران   77508439(021)
جنوب تهران   33940195(021)
تعمیرکار آنلاین    09125012945

tamirkar1.jpg
خدمات سرویس تعمیرات انواع ماشین لباسشویی و ظرفشویی شرق تهران 77508439- شمال تهران 26312642- غرب تهران 44691735- جنوب تهران 33940195.
تعمیرگاه ماشین لباسشویی ( تعمیر ماشین لباسشویی )در سراسر تهران بدون تعطیلی در محل با ضمانت نامه رسمی
تعمیر ماشین لباسشویی
مجموعه خدمات سرویس با بیش از نیم قرن تجربه  در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی با تکنسینهای مجرب ، متعهد و کارآمد مفتخر است انواع ماشین لباس شویی های : خانگی ( درب از بالا ، درب از جلو ، آمریکایی ، اروپایی ، دوقلو و..) ، صنعتی و .. را در محل با ضمانت نامه 12 ماهه رسمی تعمیر نماید .
توجه : تمامی قطعات مصرفی فابریک (اورجینال ) همان برند خود میباشد ، که تمامی آنها از انبار مجموعه خدمات سرویس  تهیه میشود .
مجموعه خدمات سرویس (تعمیرات ماشین لباسشویی)  با شعبات مختلف در سراسر تهران بزرگ ( تلفن شعبات را در انتها مشاهده فرمایید)  آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد .
چرا مشتریان برای تعمیر ماشین لباسشویی  خدمات سرویس را انتخاب میکنند ؟
جالب است بدانید که طبق نظر سنجی که از مشتریان عزیز بابت انتخاب خدمات سرویس (تعمیر ماشین لباسشویی ) و در نهایت رضایت آنها از مجموعه خدمات سرویس نمودیم به شرح زیر می باشد :
  • در ارتباط با هر برند ماشین لباسشویی تکنسین متخصص ، آموزش و دوره دیده همان برند به محل جهت خدمات اعزام میشود . که این موضوع بسیار برای مشتریان حائز اهمیت بوده ، چونکه بدون اتلاف وقت و در سریع ترین زمان اقدام به رفع عیب می نمایند .
  • تمامی خدمات ماشین لباسشویی دارای ضمانتنامه رسمی 365 روزه میباشد . قابل ذکر است که نسبت به همان خدمات در مدت زمان ضمانتنامه ( گارانتی تعویض قطعات ) تعلق میگردد . که این موضوع بسیاری از دغدغه های مشتریان را برطرف مینماید .
  • به هیچ عنوان ماشین لباسشویی از منزل مشتریان خارج نمیشود و در صورت خرابی قطعات ، تنها قطعه مورد نظر جهت تعمیرات به کارگاه ارسال میشود .
  • تمامی قطعات مورد نیاز جهت تعویض از لوازم اصلی و فابریک همان برند بوده که از انبار مجموعه خدمات سرویس تهیه میشود .
  • جهت آسایش و رفاه حال شما عزیزان تمامی خدمات ماشین لباسشویی در همان روز طبق زمانبندی مشخص شده ( طبق نظر مشتریان ) و کاملا دقیق ، تکنسین مربوطه در محل حاضر میشود .
تمام افتخارات و هدف ما رضایت مندی مشتری و معرفی ما به عنوان مجموعه برتر در عرصه تعمیر ماشین لباسشویی به دوستان و آشنایان شما عزیزان می باشد ، امیدواریم با حمایت و کمک شما از مجموعه خدمات سرویس گام هایی بلندتر در این عرصه جهت ارائه خدماتی نوین و جلب کامل رضایتمندی شما عزیزان برداریم .
سرعت در تعمیر ماشین لباسشویی
تمام خدمات ما در همان روز ارائه میشود ، تعجب نکنید !!! ما در سراسر تهران نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی داریم . پس بعد از تماس با ما در مرحله اول تکنسین مربوطه شما را راهنمایی میکند ، که اگه مشکل جزئی بود خودتون رفعش کنید ( مشاوره رایگان ) اما اگر مشکل جدی بود در سریع ترین زمان تکنسین ماشین لباسشویی مربوط با برند شما در محل حاضر میشود و خیلی زود مشکل شما برطرف میشه .
 
گارانتی تعمیرات ماشین لباسشویی
شاید تعجب کنید !!! مگه میشه شرکتی تعمیرات ماشین لباسشویی را هم گارانتی کنه ؟؟ بله میشه .
خدمات ماشین لباسشویی  خدمات سرویس گارانتی یکساله داره . وقتی ماشین لباسشویی به دست تکنسینهای مجموعه درست میشه ، دیگه خیالتون راحت باشه ؛ چون ما به کارمون مطمئنیم ، تمام تکنسینها ، آموزش دیده اند و تحصیلات مرتبط دارند . بنابراین تعمیر ماشین لباسشویی رو براتون گارنتی میکنیم که شما هم مطمئن باشید .
lebasshooe1.jpg
مشکلات متداول ماشین لباسشویی
بیشترین مشکلاتی که برای مشتریان در ارتباط با تعمیر ماشین لباسشویی به وجود می آید به شرح زیر می باشد .
1:لباسها را خوب نمیشوید .
2: دیگ لباسشویی نمیچرخد .
3: لباسشویی روشن نمیشود .
4: لباسشویی برق میدهد .
5: ماشین لباسشویی در حین کار صدا میدهد و تکان میخورد .
6:درب لباسشویی بسته نمیشود .
7: درب لباسشویی قفل شده و باز نمیشود .
8:هنگامیکه خشک کن شروع به کار میکند ؛ ماشین لباسشویی صدا میدهد .
9: تایمر لباسشویی خراب شده است .
10 : لاستیک درب لباسشویی دچار مشکل شده .
11: تسمه ماشین لباسشویی پاره شده است .
12: کمک ماشین لباسشویی خراب شده است .
13: سه نظام ، کاسه نمد ، بلبرینگ و…
انواع ماشین لباسشویی
1:لباسشویی معمولی 2 : ماشین لباسشویی درب از بالا دوقلو 3 : ماشین لباسشویی درب از جلو
خدمات سرویس مفتخر است تمام لباسشویی ها( تعمیر ماشین لباسشویی درب از بالا ، تعمیر ماشین لباسشویی درب از جلو ، تعمیر ماشین لباسشویی دوقلو ، تعمیر ماشین لباسشویی اتوماتیک ، تعمیر ماشین لباسشویی صنعتی )با برندهای مختلف همراه با تعویض قطعات فابریک انجام دهد .

تعمیرات تخصصی انواع ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی یکی از پیچیده ترین  لوازم خانگی است که با پیشرفت تکنولوژی هر روز بر پیچیدگی آن افزوده گردیده است. تعمیر ماشین لباسشویی امروزه تبدیل به یک تخصص ویژه و مهارت خاص شده و با توجه به حضور برندهای مختلف در تولید ماشین لباسشویی تعمیر هر برند از ماشین لباسشویی نیازمند مهارت خاص خود می باشد.
شرکت خدمات سرویس با بهره بردن از تکنسینهای مجرب در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی دارای  نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی برای برندهای مختلف می باشد که میتوانید لیست نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی در برندهای مختلف را ملاحظه نمایید.

تعمیرگاه تخصصی مجموعه‌ی خدمات‌سرویس بهترین و قابل اعتمادترین گزینه برای سرویس و تعمیرماشین‌ لباسشویی شما می‌باشد.

با ده‌ها متخصص حرفه‌ای و با تجربه در سراسر تهران.

گارانتی خدمات ارائه شده‌ی ما بهترین انتخاب شما برای تعمیر لباسشویی می‌باشد ، زیرا ما خدمات تعمیر لباسشویی را در زمانی که شما تعیین می‌کنید انجام می‌دهیم و در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف می‌کنیم .

مشکلات متداول برای تعمیر لباسشویی شامل ؛ آبریزش ، روشن نشدن ، بوی بدماشین و غیره می‌باشد . 

البته دلایل دیگری هم وجود دارد که ممکن است احتیاج به تعمیر لباسشویی باشد! با تماس با مجموعه‌ی خدمات سرویس در اولین فرصت یک متخصص جهت عیب یابی و در صورت تمایل جهت تعمیر لباسشویی شما اعزام می‌شود.

تعمیرلباسشویی یکی از تخصصی ترین شاخه‌های تعمیرات لوازم خانگی است که با توجه به پیشرفت فن‌آوری در این زمینه هرروز به تکنولوژی و امکانات آن اضافه می‌شود و تعمیر لباسشویی را ازحالت سنتی خود خارج کرده و آن را به یک شغل تخصصی تبدیل می‌کند .

یکی از افتخارات ما این است که حتی یک مشتری ناراضی ازنحوه‌ی خدمات دهی از هزینه‌ی تعمیر لباسشویی نداشته‌ایم .

ما توانسته‌ایم درزمینه‌ی تعمیر لباسشویی در تهران بابهره‌گیری از پرسنل مجرب و متخصص گام بلندی در استانداردسازی تعمیر لباسشویی برداریم.